Dünyayla Benim Aramda Konusu Oyuncuları Müziği ve Çıkış Tarihi

Eylül 11, 2022 - 14:40
Dünyayla Benim Aramda Konusu Oyuncuları Müziği ve Çıkış Tarihi
Dünyayla Benim Aramda Konusu ne? Disney Plus ekranlarında 14 Eylül'de yeni bir yerli dizi başlıyor. Peki Dünyayla Benim Aramda Oyuncuları kimler? Dünyayla Benim Aramda hangi kanalda yayınlanıyor? Dizi müziği de şimdiden ilgi çekiyor. Acaba Dünyayla Benim Aramda Müziği kime ait? Sizlere Dünyayla Benim Aramda çıkış tarihi ve yayınlanacağı kanal hakkında bilgiler verelim:

Dünyayla Benim Aramda Konusu ve Oyuncuları

[caption id="attachment_706" align="alignnone" width="552"]Dünyayla Benim Aramda Konusu ve Oyuncuları Dünyayla Benim Aramda Konusu ve Oyuncuları[/caption] Disney+ platformu yeni bir yerli diziye daha merhaba diyor. Geniş oyuncu kadrosu ile şimdiden merak çeken Dünyayla Benim Aramda konusu çok merak ediliyor. Sizlere dizinin konusu, oyuncuları, dizinin müziği, çekildiği yer ve dizi hakkında bazı bilgiler vermek istedik. Yapımcılığını MF Yapım’ın, yönetmenliğini ise Hülya Gezer’in üstlendiği dizinin konusunu ise Pınar Bulut kaleme aldı.

Dünyayla Benim Aramda Konusu ne?

Dizimizin konusunda bir aşk hikayesi var. Hikayemizde gittikçe uzaklaştığı sevgilisini kaybetmemek için elinden geleni yapmaya çalışan bir kadının, İlkin (Demet Özdemir), hikayesini izleyeceğiz. Elinden geleni yapsa da sevgilisini kaybetmeye doğru diyen başrolümüz, sevgilisini yeniden kazanabilmek için sosyal medyayı da kullanmaya başlar. Fragmana bakarak şunları söylemek mümkün: İlkin (Demet Özdemir), Tolga (Buğra Gülsoy)'u etkilemesi için Sinem (Hafsanur Sancaktutan) ile anlaşıyor. Sosyla medyadan Tolga ile tanışan Sinem, ona yakınlaşarak güvenini kazanacaktır. Ama hikayede ya Sinem de Tolga'ya aşık olursa?

Dünyayla Benim Aramda Oyuncuları kimler?

Dizinin oyuncu kadrosunda Demet Özdemir, Buğra Gülsoy, Hafsanur Sancaktutan, Metin Akdülger, İbrahim Selim, Melisa Döngel, Ali Yoğurtçuoğlu, Zerrin Tekindor ve Alkan Demirlek  gibi isimler yer alıyor.

Dünyayla Benim Aramda Müziği kime ait?

Dizinin fragmanındaki müzik çok ilgi çekti. Orjinal müziğin kime ait olduğu çok merak ediliyor. Şarkıyı Koda Kids söylüyor. Şarkının adı ise Live Like Legends. https://www.youtube.com/watch?v=9dWyHjRODYo

Dünyayla Benim Aramda hangi kanalda yayınlanıyor?

Yakın zamanda ülkemize giriş yapan Disney Plus, yeni bir yerli dizi ile karşımızda. Dünyayla Benim Aramda dizisi Disney Plus platformundan yayınlanıyor. Disney Plus platformu Kaçış'tan sonraki ikinci yerli ve orijinal dizisi ile karşımızda olacak. Merakla beklenilen filmlerden olan Recep İvedik 7 de yakında Disney Plus ekranlarında olacak.

Dünyayla Benim Aramda çıkış tarihi

Disney Plus ekranlarında dizi 14 Eylül'de yayında olacak. https://www.youtube.com/watch?v=ofnwWH8Buq0